• Швидкісні поїзди в Україні почнуть діяти через місяць

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року

У рамках підготовки до Євро―2012 з 20 травня в Україні почне діяти швидкісний залізничний рух, як повідомляє міністр інфраструктури країни Борис Колесников.Швидкісні поїзди в УкраїніЗа словами міністра, це сполучення не таке швидкісне, як у Лондоні та Парижі, але поїзди рухатимуться зі швидкістю 160―180 км/год. «Це дуже великий плюс для розвитку країни, який змусить вболівальників, у тому числі англійських, по-новому подивитися на Україну», ― вважає Колесніков, якого цитує прес-центр Міністерства транспорту та зв'язку України.

Мова йде про корейські поїзди прискореного руху Hyundai (десять складів 9-вагонної комплектації) і два чеських електропоїзди Skoda, які будуть забезпечувати швидкісне сполучення між Києвом, Дніпропетровськом, Харковом, Донецьком, Луганськом і Маріуполем і перевозити пасажирів кільцевими міжобласними маршрутами. Відстань від Києва до Харкова вони будуть долати за 3,5 години, від Києва до Львова ― за 4,5 години і від Києва до Донецька ― за 5,5 годин.

Вчора Донецьк уже відзвітував про завершення робіт із реконструкції залізничного вокзалу. Тепер новий вокзальний комплекс зможе обслуговувати понад 35 тис. пасажирів на добу та приймати поїзди Skoda і Hyundai.

Україна підписала контракт із компаніями Hyundai Rotem та Skoda про постачання в країну вищевказаних міжрегіональних електропоїздів у рамках підготовки до Євро―2012. У березні й квітні до України прибули 4 склади Hyundai, ще два прибудуть у першій декаді травня. Інші чотири ― після Чемпіонату з футболу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...