• Луценка доставлено до київського СІЗО

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року

Луценка всебічно обстежили у відділенні швидкої допомоги міської клінічної лікарні Києва і сьогодні доставили назад у київське СІЗО.

Колишній міністр внутрішніх справ пройшов інструментальні та лабораторні дослідження, які підтвердили раніше встановлені йому діагнози, повідомляє Державна пенітенціарна служба України (ДПтСУ). Зокрема те, що гепатит «С» у Луценка не виявлено, а його здоров'я оцінюється як задовільне. Більше того, лікарі відзначили поліпшення його фізичного стану, повідомляє джерело.

У зв'язку з цим лікарі зробили висновок, що пацієнт стаціонарного лікування не потребує і може брати участь у слідчих та судових діях. По поверненню до Київського СІЗО екс-міністр перебуватиме під спостереженням медперсоналу.

Раніше ж, 12 квітня на прес-конференції в агентстві «Главком» дружина екс-глави МВС заявила, що її чоловіка під час переливання крові в СІЗО заразили вірусним гепатитом TTV. Підтверджуючи свої слова, Ірина Луценко показала діагноз від 19 вересня 2011 року, встановлений клінікою лабораторної діагностики ГВМКЦ «ГВКГ» Міноборони України. Вона зазначила, що ця інформація приховувалася.  

Луценко діагноз

Нагадаємо, Юрій Луценко був вивезений на додаткове обстеження в міську клінічну лікарню Києва 6 квітня 2012 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...