ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Серія терактів у Кабулі стала відповіддю на візит Обами

Велика Епоха
У столиці Афганістану в Кабулі сьогодні вранці була здійснена ціла серія терактів з боку талібів, в результаті якої загинули не менше 8 людей, 17 поранені.

Вибухи сталися незабаром після відльоту американського глави, який побував в Ісламській республіці з неофіційним візитом 1―2 травня і підписав з прем'єр-міністром Хамідом Карзаєм двосторонню угоду про стратегічне партнерство між двома країнами, повідомляє АР з посиланням на прес-секретаря руху «Талібан» Забіуллу Моджахеда.

«Це була реакція талібів на візит до Кабулу Барака Обами і підписання американськими та афганськими властями угоди про стратегічне партнерство», ― заявив він, зазначивши, що в ці дні (в ніч з 1-го на 2 травня 2011 року) американськими солдатами був убитий лідер терористичної мережі «Аль-Каїда» Усама бен Ладен.

Атака бойовиків відбулася біля комплексу будівель «Зелене село», де проживають іноземні співробітники ООН і Європейського союзу. Один талібан-смертник підірвав свій автомобіль перед входом у військову базу, інший зсередини. Слідом за цим у Кабулі вибухнули ще дві бомби. В американському посольстві був оголошений сигнал тривоги. Точних відомостей про кількість жертв поки немає.