• У Дніпропетровську сталося вже 10 вибухів, міліція перевіряє всі урни

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 квітня 2012 року

У громадських місцях Дніпропетровська сьогодні відбулося вже не менше 10 вибухів, в ході яких постраждало 27 осіб. В розшукових операціях задіяні всі силові структури міста, в тому числі прокуратура, МНС і СБУ.

ДніпропетровськПотужні вибухи протягом двох годин стрясали Дніпропетровськ. Швидка допомога і міліція не встигали повертатися: тільки приїхали на одне місце події, як в іншому відбувався новий вибух. Городяни в паніці. 

Зараз проспект Карла Маркса перекритий міліцією. Правоохоронні органи перевіряють всі урни по проспекту Маркса, де сталася ціла серія вибухів в результаті спрацьовування саморобних бомб, повідомляють Подробности  з посиланням на начальника прес-служби ГУ МВС Олексія Щербатова.

До Дніпропетровська виїхала оперативна група на чолі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченко.

За попередніми даними міліції, з 27 постраждалих осіб 25 госпіталізовані в 4-ту міську та Обласну лікарню ім. Мечникова. Четверо людей отримали осколкові поранення середньої тяжкості, п'ять ― більше легкого ступеня. Одному потерпілому проводиться операція з ампутації кінцівок.

Раніше повідомлялося про чотири вибухи: два на зупинці біля Оперного театру, кінотеатру Батьківщина і входу в парк Глоби. П'ятий стався біля торгового комплексу «Гранд Плаза», ще 2 — на Озерці, а також Правді, Набережній і на Сєрова.

За непідтвердженими даними, ще один вибух мав місце в районі залізничного вокзалу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...