• Валерію Іващенко винесли вирок

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 12 квітня 2012 року

Сьогодні Печерський суд Києва засудив колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка до п'яти років в'язниці без конфіскації майна. Також, відповідно до вироку, йому заборонено на три роки обіймати державні пости.

 

Урядовця позбавили другого рангу держслужбовця, але суд врахував пом'якшувальні обставини. Іващенко раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, має позитивні характеристики та державні нагороди, також у нього поганий стан здоров'я. Раніше Генеральна прокуратура наполягала на терміні покарання шість років.

 

Оскільки підслідний перебував у слідчому ізоляторі з серпня 2010 року, цей період зарахували до загального терміну покарання. Також був зняв арешт з майна і грошей обвинуваченого.

 

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти екс-заступника міністра оборони 20 серпня 2010 року, звинувативши його в підписанні плану санації Феодосійського судномеханічного заводу, складеного керівником санацією. Чиновника викрили в зловживанні владою та службовим становищем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...