• Кабінет міністрів ухвалив програму «Доступне житло»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 2 травня 2012 року

До кінця 2012 року 35 тисяч сімей зможуть отримати «доступне житло» під низький кредит ― 3% річних строком на 10―15 років, згідно прийнятої урядом програми «Доступне житло».

Прем'єр---міністр України Микола АзаровЯк повідомив Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook, назвавши це «програмою мінімум», Кабмін прийняв її на розширеному засіданні 27 квітня 2012 року. Проект буде реалізований при повному державному забезпеченні.

«Мова йде про черговиків на житло з низькими доходами. Таким людям буде видаватися кредит на 10―15 років під 3% річних. Різницю буде компенсувати держава. Ми плануємо, що до кінця 2012 року за цією програмою 35 тис. сімей зможуть отримати доступне житло. Ми назвали її "програмою мінімум"», ― заявив прем'єр.

Він зазначив, що для її реалізації в основному будуть «підібрані недобудовані будинки» з числа незавершеного будівництва. За словами Азарова, керівники обласних держадміністрацій отримають завдання відібрати такі об'єкти, після чого будівельники завершать будівництво і здадуть будинки в експлуатацію.

«Наступного року буде вже реалізовуватися «програма максимум». Вона передбачає розгортання в Україні домобудівних комбінатів, які за доступною для людей ціною будуть зводити житлові будинки за сучасними технологіями за 6―8 місяців», ― додав прем'єр-міністр.

Згідно з даними Кабінету міністрів, у 2008―2009 роках зупинилася кожна 7-а будова з 10-ти. У зв'язку з тим, що банки припинили кредитувати промисловість і будівельників, житлове будівництво було повністю зупинено. В результаті люди не змогли отримати обіцяні квартири і вкладені гроші, а недобудовані доми виявилися в заставах у фінансово-кредитних установах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...