• Вивезення сміття подорожчає

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 квітня 2012 року

Про необхідність підвищення тарифів на вивезення сміття для населення як мінімум у два рази завив учора перший заступник міністра регіонального розвитку Олександр Аліпов на колегії в Мінрегіонбуді.
Вивезення сміття подорожчаєЗ цією думкою погодилися не тільки чиновники цього міністерства, а й представники сміттєпереробних компаній, повідомляє «Комерсант».

«Якщо ми хочемо жити в чистоті, то підвищення тарифів на вивезення сміття неминуче. За нашими розрахунками, за його вивезення люди зможуть платити до 10 грн», ― зазначив Аліпов.

Представники сміттєпереробних компаній пояснюють цю необхідність постійним зростанням цін на електроенергію й паливо. На їхню думку, такі заходи також дозволять сміттєпереробним підприємствам відшкодовувати витрати на паливо, знос обладнання, амортизацію машин і закуповувати нову техніку, що зменшить кількість побутових відходів у містах.

Зараз за послугу вивезення сміття кожен житель України платить 5 грн. щомісяця. Середній же тариф на вивезення твердих побутових відходів у країні становить 35 грн за кубометр. При цьому в країні щороку накопичується близько 13 млн тонн сміття.

Корисний ресурс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...