• Єгипет готовий постачати газ до Ізраїлю на нових умовах

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 квітня 2012 року
Єгипет готовий укласти нову угоду з Ізраїлем щодо постачання газу, але за новою ціною і на нових умовах. Про це повідомила міністр планування та міжнародного співробітництва Єгипту Фаїза Абу ан-Нага сьогодні в Каїрі.
 
Єгипетський міністр зазначила, що причиною розриву газової угоди з Ізраїлем стало невиконання їх стороною підписаного контракту і фінансових зобов'язань. Але їм ніщо не заважає відновити поставки газу на нових умовах і за новими цінами, зазначила вона, не уточнивши які саме ці вимоги.
 
«Ізраїльтяни проігнорували всі встановлені контрактом терміни сплати (до 31 березня), незважаючи на неодноразові попередження. В результаті цього контракт автоматично був анульований», ― пояснила Абу ан-Нага.
 
Вона також запевнила, що це комерційний договір між двома компаніями і не має ніякого відношення до політики, повідомляє ИТАР-ТАСС.
 
Нагадаємо, 23 квітня влада Єгипту в односторонньому порядку перервала договір про постачання блакитного палива на ізраїльську територію. Газовий трубопровід, по якому єгипетський газ надходив в Ізраїльську Республіку, працював із перебоями, оскільки його підривали 14 разів, починаючи з лютого 2011 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...