• У Рязанській області повінь

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 24 квітня 2012 року
У Рязанській області селище Кадом виявився наполовину в воді через весняні паводки. Рівень води в річці Мокша піднявся на 786 см (вище критичної позначки) і затопив населений пункт Центрального федерального округу.
У воді опинилися 1148 житлових будинків і присадибних ділянок. Евакуйовано 319 чоловік. На території затоплення оголошено режим надзвичайної ситуації. Для населення організована доставка продуктів харчування, оскільки частина жителів не захотіли покинути свої будинки, повідомляє Головне управління МНС Росії по Рязанській області. 
Як вважають російські метеорологи, в цілому паводкова обстанова в Центральному і Приволзькому федеральних округах поступово поліпшується. Рівень води в річках Ока, Проня і Мокша вимірюється фахівцями кожні 2 години. Зафіксовано поступове зниження повені.
Всього за період паводків у цих округах було затоплено 1489 житлових будинків у 22 населених пунктах, 16 муніципальних районів, 397 присадибних ділянок. Від повеней постраждало 3437 осіб, повідомляє прес-центр МНС Росії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...