• В Іркутській області через розлив нафти на Ангарі введено режим НС

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 26 квітня 2012 року
Через витік нафтопродуктів на Ангарі в місті Свирськ Іркутської області Росії введено режим надзвичайної ситуації, а в Черемхово ― підвищену готовність, повідомляє прес-служба ГУ МНС по регіону.
 
Учора ввечері на комбінаті Росрезерву «Прибайкалля» в місті Усольє-Сибірське сталася аварія. В результаті в Ангару вилилося 2 тонни нафтопродуктів. Розлита пляма простягнулося вниз за течією річки на десятки кілометрів.
 
За словами заступника міністра екології та природних ресурсів області Ніни Абаринової, починаючи від Свірська і нижче, проводиться обстеження берегової лінії та очисних споруд. У Черемховському районі був зупинений водозабір, який забезпечував питною водою місто, а проби води були відправлені на лабораторний аналіз на наявність нафтопродуктів.
 
Вчора гранично допустима концентрація нафтопродуктів в Ангарі була перевищена в 9,4 рази, сьогодні ― в 6,5 разів.
 
За словами глави Черемховського району Віктора Побойкіна, в Михайлівці є резервне водосховище, яке здатне забезпечити населення питною водою на період аварії.
 
Сьогодні у Свирську та Черемхово скорочені уроки в школах, закриті дитсадки, повідомляє джерело.
 
За фактом аварії слідчі органи Іркутської області порушили дві кримінальні справи: за незаконне урізання підприємства (крадіжка з нафтопроводу), забруднення вод і джерел питного водопостачання.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...