• Могильов пообіцяв більше 200 безкоштовних пляжів у Криму

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 25 квітня 2012 року

У сезон літнього відпочинку туристи і кримчани зможуть безкоштовно загорати на комунальних пляжах, запевнив прем'єр-міністр АРК Анатолій Могильов.

Згідно з даними управління інформаційної політики Ради міністрів АР Крим, до 2009 року на півострові налічувалося близько 60 безкоштовних пляжів. У цьому році їх число перевищить 200.

«Пляжі ― це народне надбання і вільна територія відпочинку для всіх громадян України та туристів із-за кордону. Закритими може бути тільки частина пляжів, що належать санаторіям і курортним установам Криму. Всі інші повинні бути безкоштовні», ― зазначив кримський прем'єр.

Він пообіцяв, що буде тримати це питання під особливим контролем. «Є служби, які займаються „пляжним питанням“, і ми будемо терміново реагувати на всі випадки незаконних поборів з відпочивальників і забезпечимо максимально доступну кількість безкоштовних пляжів Криму», ― підкреслив Могильов.

Разом із цим влада півострова планує впровадити п'ять категорій (зірок) пляжів.

«Пляжі п'ятої категорії (п'ять зірок) матимуть належний санітарний стан, обслуговування, оснащені Wi-Fi та системами відеоспостереження. В пляжах з однією зіркою таких послуг не передбачено, але вони будуть безкоштовними і в той же час чистими. В рамках такого рейтингу туристи без зусиль зможуть зрозуміти, які послуги на тому чи іншому пляжі вони отримають, і вибрати відповідне місце відпочинку», ― додав прем'єр-міністр.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...