• «Фронт змін» і «Батьківщина» об'єднуються

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 23 квітня 2012 року
Напередодні українських виборів до Верховної Ради партія «Батьківщина» і «Фронт змін» вирішили об'єднатися заради «перемоги на виборах і відновлення демократії та справедливості в країні».
 
Лідери політичних сил опозиції Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк вже підписали «Декларацію єдності» і, таким чином, підуть на вибори єдиним списком на основі партії «Батьківщина», повідомляє прес-центр «Фронту Змін».
 
Після формування загального списку партії узгодять кандидатів у депутати в мажоритарних округах, створять Центральний об'єднаний виборчий штаб, який очолить Олександр Турчинов, а також регіональні.
 
«Наш союз має стратегічний характер: після парламентських виборів ми і далі разом працюватимемо і забезпечимо перемогу демократичних сил на президентських голосуваннях», ― наголошується в Декларації Єдності.
 
Арсеній Яценюк підсумував, що до складу об'єднаної опозиції тепер входять шість політичних партій: «Народна самооборона» Юрія Луценка, «Батьківщина» Юлії Тимошенко, «Фронт Змін» Арсенія Яценюка, «За Україну» В'ячеслава Кириленка, «Народний рух» Бориса Тарасюка і «Реформи і порядок» (ПРП) Сергія Соболєва.
 
Форум об'єднаної опозиції відбудеться 12 травня, на якій представлять програму змін.
 
Раніше Тимошенко заявляла, що після перемоги на виборах об'єднана українська опозиція ініціює імпічмент чинного президента Віктора Януковича.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...