• Вільне відвідування Прип'яті скасоване у дні пам'яті чорнобильської аварії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 26 квітня 2012 року
У нинішньому році вільне відвідування Прип'яті в пам'ятні дні чорнобильської катастрофи заборонене, повідомляє прес-служба МНС України.
 
Відповідну заборону введено «заради блага громадян», які у великій кількості приїжджають сюди, не дотримуючись правил безпечної поведінки, пише джерело.
 
«Багаторічний досвід показує, що громадяни нехтують правилами техніки безпеки. Влаштовують у закритій зоні пікніки, сидять на траві, їдять їжу, розпивають алкогольні напої, купаються у водоймах, ходять у відкритому одязі і взутті, заходять в будівлі та будинки, піднімаються на дахи, розважаються в атракціоні містечку, яке перебуває в аварійному стані. Усім цим вони піддають себе небезпеці», ― зазначено в прес-службах відомств.
 
Крім того, люди залишали купи сміття, а деякі робили акти вандалізму, свідомо завдаючи шкоди місту.
 
У зв'язку з вищевикладеним, Державне агентство з управління зоною відчуження прийняло рішення заборонити в поминальні дні вільне відвідування Прип'яті. Це дозволить запобігти розповсюдженню джерел радіоактивного випромінювання за межі зони відчуження і не дозволить допустити травматизм під час масових заходів на радіаційно-небезпечній території.
 
У зону відчуження дозволені тільки платні туристичні екскурсії, після попереднього запису і у відповідності зі строгим дотриманням заходів безпеки, вказує держагентство.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...