• У Дніпропетровську патрулює понад 1500 правохоронців та військових

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 травня 2012 року

В обласному центрі Дніпропетровської області на вулицях патрулюють понад 1500 працівників міліції, військових і курсантів з метою збереження стабільності.

ДніпропетровськКрім того, до патрулювання на всіх вулицях і в громадських місцях Дніпропетровська залучено 180 автопатрулів, 521 піший наряд, 18 з яких із собаками-шукачами, повідомив сьогодні глава МВС України Віталій Захарченко на брифінгу в Києві.

До розшукових заходів із затримання причетних до терактів у Дніпропетровську, притягнуто 593 оперативники МВС і близько 140 слідчих.

З моменту вибухів міліціонери міста опитали 2500 громадян та понад 1500 бомжів. Органами були перевірені всі сміттєві баки, 35 машин, залишених без нагляду, склади зберігання вибухових матеріалів, місця вибухових робіт, автотранспорт, який перевозить вибухівку. Перевірили і громадян, що працюють із вибуховими матеріалами.

До того ж правоохоронці навідалися в оселі майже 2 тисяч дніпропетровців, але ніде порушень не було виявлено.

Нагадаємо, 27 квітня в Дніпропетровську сталася серія терактів, в результаті яких постраждала 31 людина, з них 10 дітей. Загиблих не було. Поки остаточна версія кількості вибухів не визначена: раніше повідомлялося, що сталося 10 вибухів, потім їх число зменшили до 6, а тепер і до 4-х вибухів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...