• На Донбасі побили волонтерів Корпусу миру із США

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 3 травня 2012 року

Троє американських волонтерів-баскетболістів зі збірної Корпусу миру потрапили до травматології після вечері в диско-барі «Тризонія» міста Костянтинівки.На Донбасі побили волонтерів Корпусу миру із СШАУвечері 28 квітня вісім молодих іноземців на чолі з відомим у Костянтинівці Волонтером Метісоном Бредді попрямували в бар відпочити, після переможної баскетбольної гри в спорткомплексі місцевого професійного ліцею. Матч із баскетболу з такими гостями проходив вперше в історії міста.

Під час дружньої бесіди за столом до компанії підійшов бритоголовий хлопець і попросив 50 гривень. Американці відмахнулися від нього і стали далі обговорювати свої новини.

Не минуло й кілька хвилин, як прохач ударив одного з волонтерів на ім'я Робінсон у ніс. Той упав, залившись кров'ю. До нього на допомогу кинувся Метісон Бредді, але теж упав від удару ногою в обличчя і втратив свідомість. Третьому, що поспішив на допомогу, також дісталося.

Іноземцям викликали «швидку», а костянтинівський хуліган хутко зник. Постраждалих доставили в травмпункт міськлікарні №5, де надали необхідну допомогу. На щастя, рани виявилися незначними, і гості незабаром покинули медзаклад, повідомляє «Донбас».

Після прибуття представників посольства США, співробітники ГУМВС України в Донецькій області зафіксували акт розбійного нападу на іноземних громадян. Міліція вилучила в нічному клубі записи камер відеоспостереження, щоб провести експертизу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...