• За вихваляння Муамара Каддафі саджатимуть довічно

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 3 травня 2012 року

З метою боротьби зі спадщиною і символами Муамара Каддафі влада Лівії прийняла закон, відповідно до якого прославляння убитого екс-лідера країни прирівнюється до кримінального злочину.З цих пір тюремне ув'язнення, навіть до кінця життя, чекає кожного, хто буде писати хвалебні відгуки про Каддафі, пропагувати ідейні основи його режиму і символіку. Під цю категорію також потрапили його сини і близьке оточення, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Перехідна національна рада вже не перший місяць докладає чималих зусиль, щоб стерти з пам'яті спогади про керівника Лівійської Джамахірії, що скинули.

На початку цього року національний Центробанк оголосив про введення нових купюр в обмін на старі, на яких зображений полковник. Також, протягом року Установча асамблея, вибори в яку пройдуть цього літа, підготує проект нової Конституції.

Муамара Каддафі правив країною більше сорока років. Як людина неабияка, він розробив «третю світову теорію» (під першою розуміється капіталізм, під другою ― комунізм). Її він виклав у трьох частинах «Зеленої книги». Полковник був убитий 20 жовтня 2011 року в рідному місті Сирті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...