• Податкова вилучає продукцію у ювелірів по всій Україні - Кужель

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 травня 2012 року

В Україні почалися податкові рейди по дрібних ювелірних магазинах, торгових точках і ювелірних фахівцях з повним вилученням товару.

Про це написала Олександра Кужель, екс-голова Держкомпідприємництва, у своєму аккаунті на Фейсбук.

«Влада намагається знищити ювелірну галузь. По ювелірах усієї країни пішли рейди податківців. Їх результат один ― повне вилучення товару. У маленьких містах, якщо у підприємця немає $10 тисяч, щоб викупити вилучене золото, він більше ніколи не побачить його. У великих містах сума значно більша», ― пише вона.

Депутат Кримського парламенту зазначила, що у зв'язку з введенням у дію нової спрощеної системи оподаткування, податкова служба відібрала право у ювелірів працювати на єдиному податку другої групи. «Уже півроку ювеліри б'ються за єдиний податок. Зараз 75% виробництва ювелірної галузі зупинилося. Це означає розорення для 132 тисяч приватників та їхніх рідних. Сотні підприємців закривають свої майстерні і виїжджають працювати за кордон, де поважають і цінують чесну працю», ― зазначила Кужель.

У зв'язку з тим, що свідоцтва платників єдиного податку дійсні до 1 червня 2012 року, Союз ювелірів України закликає своїх членів судитися з ДПС.

Кілька днів тому посли США, Угорщини та Франції заявили, що українська податкова служба відлякує інвесторів із Європи та США, незаконно відмовляючи їхнім компаніям у поверненні ПДВ. Іноземним бізнесменам постійно влаштовують перевірки і погрожують кримінальними справами.

Відзначимо також, що в Україні почалася інвентаризація юридичних та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 року. Відповідний наказ Мін'юсту був затверджений главою відомства Олександром Лавриновичем. До складу тимчасових комісій увійшли співробітники реєстраційних служб юстиції, податкової служби, державної статистики та Пенсійного фонду України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...