• Визначилися три кандидати на проведення Олімпіади-2020

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 24 травня 2012 року

У кандидати на проведення літніх Олімпійських ігор 2020 року потрапила Японія (Токіо), Туреччина (Стамбул) та Іспанія (Мадрид).

Такий відбір прийняла сьогодні комісія Міжнародного олімпійського Комітету (МОК) на першому своєму засіданні в Квебеку. Доповіді кандидатів були представлені п'ятьма містами-претендентами, двоє з яких були відсіяні: Баку (Азербайджан) і Доха (Катар), повідомляє Євроспорт.

Відповідні заявки на проведення Олімпійських ігор 2020 року приймалися від міст світу до 1 вересня 2011 року. Тепер міста, що залишилися, повинні будуть до січня 2013 року подати Заявочні книги в МОК. Після цього інспектори Олімпійського комітету відвідають кожне з міст країн-учасників і винесуть остаточну оцінку можливостей кандидатів. Фінальне голосування з відбору країни-господині Олімпіади-2020 пройде в Буенос-Айресі 7 вересня 2013 року.

 Зазначимо, із заявлених країн-кандидатів, тільки Токіо має досвід проведення Олімпіади, яка проходила тут у 1964 році. Стамбул висувається на проведення світових спортивних змагань вже в п'ятий раз, а Мадрид ― у третій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...