• Hewlett-Packard планує скоротити 25-30 тисяч працівників

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 травня 2012 року
Компанія Hewlett-Packard Co ― один із найбільших виробників комп'ютерної техніки — планує скоротити штат своїх співробітників на 8―10%.
Логотип компанії Hewlett-PackardЯк повідомляє WallStreet Journal, голова американської ІТ-компанії Мег Вітмен хоче звільнити 25―30 тисяч осіб в рамках стратегічного плану розвитку компанії. За словами джерел, знайомих з ситуацією, остаточна цифра скорочень може бути оголошена наступного тижня, коли вийде в публікацію квартальний звіт.
«Дії Hewlett-Packard явно мають сенс. Компанії просто нікуди подітися. Адже в першому кварталі 2012 року чистий прибуток підприємства знизився на 44%, а виручка скоротилася на 7%. Однак скорочення штату на 8―10% ― це тільки перший крок керівництва компанії, щоб поправити свої справи», ― зазначив аналітик ISI Group Брайан Маршалл.
Мег Вітмен ще в березні 2012 року затвердив нову стратегію розвитку бізнесу. В її рамках заплановано формально об'єднати два підрозділи НР: Printing Group, що виробляє принтери, і Personal Systems Group, що випускає персональні комп'ютери. Зекономлені кошти будуть спрямовані на вкладення в дослідження і розробку технологій, інноваційної комп'ютерної техніки і пристроїв доступу.
Штаб-квартира Hewlett-Packard Co розташована в Пало-Альто штату Каліфорнія. Всього в компанії працює близько 300 тисяч співробітників у всьому світі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...