ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Hewlett-Packard планує скоротити 25-30 тисяч працівників

Велика Епоха
Компанія Hewlett-Packard Co ― один із найбільших виробників комп'ютерної техніки — планує скоротити штат своїх співробітників на 8―10%.

Логотип компанії Hewlett-Packard перед штаб-квартирою в Пало-Альто, штат Каліфорнію. Фото: Justin Sullivan/Getty Images
Логотип компанії Hewlett-Packard перед штаб-квартирою в Пало-Альто, штат Каліфорнію. Фото: Justin Sullivan/Getty Images
Як повідомляє WallStreet Journal, голова американської ІТ-компанії Мег Вітмен хоче звільнити 25―30 тисяч осіб в рамках стратегічного плану розвитку компанії. За словами джерел, знайомих з ситуацією, остаточна цифра скорочень може бути оголошена наступного тижня, коли вийде в публікацію квартальний звіт.

«Дії Hewlett-Packard явно мають сенс. Компанії просто нікуди подітися. Адже в першому кварталі 2012 року чистий прибуток підприємства знизився на 44%, а виручка скоротилася на 7%. Однак скорочення штату на 8―10% ― це тільки перший крок керівництва компанії, щоб поправити свої справи», ― зазначив аналітик ISI Group Брайан Маршалл.

Мег Вітмен ще в березні 2012 року затвердив нову стратегію розвитку бізнесу. В її рамках заплановано формально об'єднати два підрозділи НР: Printing Group, що виробляє принтери, і Personal Systems Group, що випускає персональні комп'ютери. Зекономлені кошти будуть спрямовані на вкладення в дослідження і розробку технологій, інноваційної комп'ютерної техніки і пристроїв доступу.

Штаб-квартира Hewlett-Packard Co розташована в Пало-Альто штату Каліфорнія. Всього в компанії працює близько 300 тисяч співробітників у всьому світі.