ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На держпідприємстві у Києві викрали понад 80 танкових кулеметів — прокуратура

Велика Епоха
Більше 80 танкових кулеметів Калашникова (ККТ) було викрадено протягом 2010―2011 років. Злочинну схему розкрадання викрила Військова прокуратура України спільно з військовою контррозвідкою СБУ.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону, країні було завдано збитків на суму понад 1,15 млн грн. Украдену вогнепальну зброю Збройних Сил України чиновник підприємства реалізував шляхом зловживання службовим становищем та завдяки підробленню службових документів.

За фактом злочину військова прокуратура порушила кримінальну справу згідно зі ст. 262 і 366 частини 2, а також ст. 191 частини 5 Кримінального кодексу України, що передбачають покарання за розтрату майна, викрадення вогнепальної зброї, зловживання службовим становищем та службове підроблення.

Подібний великий інцидент був розкритий у березні 2009 року. Тоді співробітники ГУБОЗ затримали київського заступника командира Вознесенської військової частини, який продавав зброю та боєприпаси, а також його спільника ― директора харківського підприємства. Суд засудив винних до 5 і 6 років тюремного ув'язнення з матеріальним стягненням на суму 2,2 млн грн.