• Фінансова піраміда Мавроді знову на межі краху

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 15 травня 2012 року

У російській блогосфері з учорашнього вечора активно обговорюється інформація про те, що фінансовій піраміді Сергія Мавроді МММ-2011 скоро прийде крах.Приводом для таких висновків став запис одного з топ-менеджерів ТКС-Банку Олега Анісімова. Він продублював лист клієнта-тисячника, який відповідає в МММ-2011 за тисячу вкладників, які стоять нижче за рангом.

У повідомленні мовиться, що керівництво піраміди перестало допомагати «тисячникам». А останні в свою чергу не в змозі забезпечити виплати старим учасникам МММ-2011 через приплив нових вкладників. Внаслідок цього вони прострочують платежі в регіонах. Це означає, що фінансова піраміда може ось-ось впасти, пише Lenta.ru.

Повідомлення Анісімова викликало бурхливу дискусію учасників МММ-2011 на Facebook, в ЖЖ, Google + і в інших соціальних мережах. У коментарях до запису блогера можна прочитати як розповіді учасників про проблеми фінансової піраміди, так і критику листа Анісімова, відзначає видання.

Сам Мавроді ніколи не приховував, що його фінансова піраміда, яка обіцяє вкладникам до 40% прибутку на місяць, рано чи пізно впаде. Він прогнозував падіння років через 5—7 після заснування проекту.

Російська влада і правоохоронні органи неодноразово попереджали людей про небезпеку МММ-2011, проте поки вони борються з пірамідою безуспішно — адже всі платежі системи Мавроді проходять в мережі інтернет через міжнародні платіжні системи.

Зараз у Росії проти Сергія Мавроді та Олексія Астаф’єва — керівника новосибірського відділення МММ-2011 порушені кримінальні справи. Першого підозрюють у сприянні незаконному підприємництву за статтями 33 (частина 5) і 171 (частина 1) Кримінального Кодексу РФ. Другого — в незаконному підприємництві за статтею 171 (частина 1) КК РФ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...