• Дешева іпотека буде доступна тільки в Ощадбанку

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 10 травня 2012 року

На сьогоднішній день тільки «Ощадбанк» погодився працювати за запропонованою урядом програмою «Дешевого житла».

Міністр ЖКГ Анатолій Близнюк доручив «Ощадбанку» до 11―12 травня підготувати план заходів з оформлення документів на видання дешевих іпотечних кредитів. А сама система видання іпотек під 3% річних запрацює вже з 15 травня 2012 року.

Термін позики пільгового кредиту буде видаватися на 15 років. Ставка по кредиту не може перевищувати 16%. При цьому клієнтові буде компенсуватися державою до 13% річних. Перший внесок ― до 25% від вартості житла.

Охочим отримати дешеву іпотеку необхідно буде звернутися в «Ощадбанк» і довести потребу в житлі або поліпшенні житлових умов, а також свою платоспроможність.

При цьому, середній максимальний річний дохід сім'ї з трьох чоловік не повинен бути менше 355―760 тис. грн (по верхній межі), а мінімальний ― 55 тис. грн (по нижній межі), повідомляє «Фінансовий огляд». http://www.finobzor.com.ua/

На реалізацію програми іпотечного кредитування держава передбачає виділити близько мільярда гривень. Ще 10 млрд грн планується залучити від інвесторів. Цей крок дасть можливість 30 тисячам сімей отримати «дешеве житло».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...