• У 2012 році на будівництво доріг у Києві виділено 1,6 млрд грн

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 10 травня 2012 року

У 2012 році на ремонт і будівництво нових доріг столиці України буде витрачено 1,5―1,6 млрд гривень.

«У поточному році на реконструкцію київських доріг після зими було виділено 50 млн гривень. Крім того, на будівництво нових і реконструкцію старих доріг буде виділено ще 400 млн грн. Деякі з них розташовані на вулиці Григоренка, проспекті Бажана, Площі Шевченка, Оболонському районі, а також в центрі Києва», ― заявив голова КМДА Олександр Попов під час брифінгу в Києві.

Він зазначив, що загальна цифра коштів, витрачених на будівництво доріг в нинішньому році, становитиме 1,5―1,6 млрд грн (з урахуванням шляхопроводів і Подільсько-Воскресенського мостового переходу).

Що стосується коштів, виділених на будівництво та реконструкцію автодорожніх шляхів країни, то «Укравтодор» і його підрядники вважають, що виділених коштів недостатньо. До того ж, майже всі українські дороги загального користування рідко відповідають міжнародним стандартам покриття, кількості смуг і наявності розв'язок. Як зазначає операційний директор УЄФА Мартін Кален, у деяких місцях дороги, підготовлені під Євро―2012 чотири роки тому, вже почали руйнуватися.

«За чотири роки підготовки до Євро―2012 в Україні були приведені в порядок тільки 2% шляхів від їх загальної кількості. На початок літа 2011 року було готово близько 65% основних доріг України, що з'єднують міста, де проходитиме Чемпіонат (магістралі, що з'єднують міста Київ, Львів, Харків і Донецьк). З «неголовними» шляхами справи ще гірше. Після зими вони виглядають так, ніби днями пережили бомбардування», ― цитує Главред слова європейського експерта.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...