• Комуністи хочуть встановити пам'ятники Сталіну в 4-х містах України

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 7 травня 2012 року
Активісти Всесоюзної компартії більшовиків збираються сьогодні встановити пам'ятники Йосипу Сталіну в 4-х містах України.

Погруддя кривавому вождю планується встановити в Києві, Дніпропетровську, Одесі та Львові, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-реліз більшовицької організації.


У столиці пам'ятник хочуть встановити по вулиці Борисоглібська, 7; в Одесі ― у парку Шевченка, біля Вічного Вогню на алеї Слави; у Львові ― перед центральним входом у Ратушу на площі Ринок. Початок акцій у всіх містах намічено на 14:00.

У той же час, в Одеській міськраді повідомили, що дозволу на встановлення «культу насильства» не давали, повідомляє місцеве видання «Одеса. Коментарі».

Раніше, 28 грудня 2010 року, в Запоріжжі був підірваний пам'ятник Сталіну, встановлений 5 травня 2010 року обкомом КПУ на своїй території.

Нагадаємо, 13 січня 2010 року Апеляційний суд Києва визнав Йосипа Сталіна (Джугашвілі) винним у геноциді українського народу в 1932—1933 рр., в результаті якого загинуло 3 млн 941 тис. українців. Політику Сталіна також засудила Європейська організація ПАРЄ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...