• Пауза між Україною та ЄС буде корисна обом сторонам - Янукович

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 травня 2012 року

Президент України Віктор Янукович вважає, що пауза, яка виникла у відносинах між Україною та Євросоюзом через Тимошенко, піде на користь обом сторонам.

Про це керівник країни заявив сьогодні, під час розширених переговорів у Києві з молдавським президентом Миколою Тимофті, повідомляє прес-центр Президента України.

«Українською стороною підготовлені всі документи до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. Зараз, я б так сказав, Європейський Союз запропонував паузу, і так розумію, ця пауза піде на користь і Україні, і ЄС», ― зазначив він.

На думку українського Президента, «політизація цього питання» носить тимчасовий характер, і відповідь буде знайдено «в правовій площині». «Відповідь на це питання повинні дати юристи, а наше завдання: створити належні умови», ― додав він.

Також у зв'язку зі скасуванням 11―12 травня в Ялті саміту глав держав Центральної та Східної Європи через відмову 14 президентів, Янукович відклав створення Держради з питань євроінтеграції країни. Тепер український Президент 15 травня полетить до Москви на неформальний саміт глав держав СНД. Відповідне запрошення він отримав напередодні від Володимира Путіна. У Партії регіонів не виключили, що уряд має намір повернутися до розгляду інтеграційних проектів, запропонованих Росією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...