• Хто не захоче приїхати на Євро-2012 - це їх особиста справа - Янукович

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 14 травня 2012 року

Сьогодні Україна відкрита і щира. Хто захоче приїхати до нас на чемпіонат Євро―2012, ми раді будемо усіх бачити. Хто не захоче ― це їх особиста справа. Хоча нам, безумовно, болісно це чути і, м'яко кажучи, дуже неприємно.

Віктор ЯнуковичПро це повідомив Віктор Янукович на прес-конференції в Донецьку, відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН про долю Тимошенко і можливі несприятливі наслідки (економічних і політичних) для України.

«Проблема з Юлією Тимошенко виникла не сьогодні і не вчора, а в 90-х роках, коли почали грабувати Україну. Тоді газ в країні продавали по $80, в той час як в Росії він був по $25. І тільки після того, як українська енергетична компанія ЄЕСУ пішла з нашого ринку, газ відразу подешевшав у два рази, його ціна впала до $43», ― відповів президент.

Він також заявив, що сьогодні підписав новий Кримінальний процесуальний кодекс, який «принесе користь як країні, так і Європі». «Україна ― молода держава, що будується, і коли нам щось підказують, ми дякуємо. Але дуже важливо й те, щоб нас не принижували. Ми не любимо це й не дозволимо такого», ― підкреслив керівник країни. Він також додав, що люди повинні нести відповідальність за скоєні ними злочини. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...