• Україна повинна боротися з промисловими відходами — прем’єр

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 травня 2012 року

В Україні настав час вдосконалювати законодавчу базу з охорони навколишнього середовища, зокрема щодо вирішення проблем із накопиченням промислових відходів та побутового сміття.

Микола АзаровПро це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду. Прем'єр підкреслив, що загальна екологічна ситуація в країні залишається дуже складною, зокрема накопичуються як промислові відходи, так і побутові.

«Спостерігається масове порушення вимог Водного кодексу, несанкціоноване вирубання лісів, виснаження родючості українських земель, забудова лісових зон. Адже екологія є такою ж важливою складовою якості життя народу, як здорова їжа, добре житло і кваліфікована медична допомога», ― визначив ключові екологічні проблеми український головний міністр.

Він також вказав на необхідність підвищення відповідальності перед законом, у першу чергу для чиновників, які «на порушення дивляться крізь пальці». У цьому зв'язку Азаров вирішив особисто включитися в постійний екологічний контроль.

«Стало очевидним, що зараз треба негайно вдосконалювати законодавчу базу з охорони навколишнього середовища. Також необхідний об'єктивний і принциповий екологічний контроль. Він уже ведеться, завдяки системі космічного моніторингу. І я особисто включаюся в цей контроль», ― запевнив він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...