• Янукович урочисто відкрив міжнародний аеропорт у Донецьку

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 14 травня 2012 року

Президент України Віктор Янукович сьогодні в Донецьку на урочистій церемонії відкриття нового аеровокзального комплексу перерізав стрічку і оголосив про введення в експлуатацію міжнародного аеропорту «Донецьк» ім. Сергія Прокоф'єва.

Семиповерховий термінал висотою 19 м займає площу 58 тис. кв. м. Він здатний пропускати 3100 пасажирів на годину замість 700, як це було раніше. В комплекс входять п'ять посадочних телетрапів, автостанція, відкритий паркінг на 1004 одиниць, а також трирівневий закритий паркінг на 605 машин. Термінал з'єднаний з останніми двома критими галереями. Від літака до місця паркування автомобілів та автобусів пасажири можуть потрапити, не виходячи на вулицю.

Як зазначає «ОстроВ», аеропорт здатний приймати літаки за любої погоди, у зв'язку з тим, що тут побудована найвища в Україні аеродромно-диспетчерська вишка (52 м). Довжина злітно-посадкової смуги складає 4 км, ширина ― 75 м.

На сьогоднішньому відкритті були присутні також музиканти оркестру Донецької обласної державної філармонії ім. С. Прокоф'єва. Вони виконали твори композитора, в честь якого був названий аеропорт.

Будівництво нового терміналу донецького аеропорту почалося в 2009 році. Фінансування робіт реалізовувалося за рахунок державних (6064,597 млн грн) та інвестиційних коштів. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...