• Страйк на українсько-польському кордоні утворив величезний затор

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 15 травня 2012 року

Напередодні Євро-2012 польські митники українського кордону розгорнули акцію протесту проти підвищення пенсійного віку. Через це на митних пунктах скупчилися трикілометрові черги з вантажних машин.

На прикордонних пунктах вивішені плакати, що попереджають про страйк. Однак повністю зупинити роботу митниці працівники не мають права. Просто служби контролю виконують свою роботу за всіма інструкціями — довго і ретельно. До того ж частина з них пішла у відпустки, хто взяв лікарняний, хто ― вихідні, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на голову профспілки таможні в Перемишлі Іванну Сидор.

Вчора на пропускному пункті «Краковець» на Львівщині фури чекали проїзду через кордон по 8―10 годин, легкові автомобілі ― по 2―3 години. На польському кордоні в «Корчові» машин накопичувалося ще більше.

Польські фахівці-фіскальники попередили, що це тільки початок страйку. Через пару днів ті, хто збирається їхати через кордон своїм ходом на матчі Євро-2012, ризикують потрапити у величезний затор.

Польські митники почали страйкувати ще тиждень тому, після того, як сейм 11 травня підвищив пенсійний вік полякам до 67 років. Страйкульваники вимагають повернути колишній вихід на пенсію ― у 55 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...