• Посол США Джон Теффт відвідав Тимошенко в лікарні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 14 травня 2012 року

Сьогодні посол США в Україні Джон Теффт та заступник помічника Держсекретаря США Томас Мелія прибули в харківську ЦКБ № 5 «Укрзалізниці», щоб відвідати Юлію Тимошенко.

Джон ТеффтДо лікарні прибув і народний депутат Микола Катеринчук разом з соратниками по Європейській партії, однак його на зустріч не пустили. А в американських представників забрали фотоапарати, передає УНІАН

Як повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби України, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко навідріз відмовилася вийти в кімнату для побачень до Джона Теффта, згідно підписаної нею заяви. У зв'язку з цим зустріч з гостями пройшла після 15:00 в палаті хворий.

«Щоб не допустити зриву запланованого візиту, керівництво ГПтСУ як виняток дозволила представникам США провести побачення з Тимошенко в палаті, де вона зараз знаходиться», ― пише прес-служба ГПтСУ.

Американські гості передали Юлії Тимошенко слова підтримки і найкращі побажання від Держсекретаря США Гілларі Клінтон.

Раніше лідер опозиції підписала заяву, якою запевнила, що готова провести 15―20-хвилинну зустріч з американськими дипломатами в кімнаті для побачень у «негоризонтальному становищі».

В свою чергу Держсекретар США Хілларі Клінтон попередньо домовлялася з українською владою про плановане відвідання представниками США харківської лікарні. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...