• Карикатури на Путіна і Медведєва заборонили на Камчатській виставці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 2 травня 2012 року
На художній виставці в Петропавловську-Камчатському, яка відкрилася напередодні першотравневих свят, під забороною опинився ряд шаржів на Володимира Путіна і Дмитра Медведєва художника-карикатуриста Дениса Лопатіна.

Рішення, прибрати з експозиції шість малюнків з новообраним президентом Росії і майбутнім прем'єром, винесла директор «Камчатського крайового художнього музею» Тетяна Биковець, «про всяк випадок, щоб чого не вийшло», повідомляє видання «Новий Регіон - Далекий Схід».

На одній з вилучених карикатур зображені мільярдери Борис Березовський та Роман Абрамович з хом'яком. Директор музею побачила в гризуні знайомі їй риси обличчя.

Співробітникам Центру «Е» і камчатської Луб'янки хтось доніс, що в морді алігатора на іншій картині, під назвою «Крокодилові сльози», прихований лик нового президента РФ. «Експерти» з'явилися на виставку і довго вдивлялися в «галькового хробака», і в підсумку, вирішили залишити полотно серед експонатів.

Сам автор робіт каже, що політики і чиновники повинні з гумором і терпінням сприймати підвищену до них увагу з боку папарацці та карикатуристів.

Відзначимо, в 2011 році 34-річний художник Деніс Лопатін став дипломантом великих міжнародних конкурсів у Португалії та Німеччини. У свою чергу, поляки включили молодого російського дипломанта до переліку 100 кращих карикатуристів світу.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...