• Прокуратура Одеси притягнула до відповідальності 20 податківців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 травня 2012 року
Прокуратура Одеської області притягнула до відповідальності понад 20 інспекторів податкової служби регіону за порушення посадових обов'язків і вимог Податкового кодексу України.

Як повідомляє прес-центр обласної прокуратури, ці службовці впродовж 2011―2012 років здійснювали незаконні дії щодо приватних підприємців ― платників податку на додану вартість. Зокрема, інспектори податкових служб районів Одеси позбавили права суб'єктів господарювання вести підприємницьку діяльність. У понад 2 тисяч підприємців податківці необґрунтовано анулювали свідоцтва реєстрації.

Відповідні скарги від ПП надходили до прокуратури Одеської області. У зв'язку з цим правовий орган у квітні ― травні 2012 року організував перевірки на законність дій посадових осіб податкових органів. У результаті був виявлений ряд грубих порушень закону з боку останніх.

У зв'язку з цим прокуратура області внесла подання на адресу глави ДПС в Одеській області про усунення порушень законодавства та притягнення до дисциплінарної відповідальності понад 20 інспекторів-податківців.

Як відзначили в прес-службі, з метою захисту інтересів підприємців, перевірки в цьому напрямку з боку прокуратури триватимуть і надалі.
Підписатися:

Коментарі