• У Київ прибула Місія МВФ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 21 травня 2012 року

В Україну прибули представники Міжнародного Валютного Фонду (МВФ), щоб завершити дискусію щодо програми співробітництва.

Як повідомляє представництво фонду в Україні, комісія пробуде в українській столиці до 28 травня. Глава департаменту зовнішніх комунікацій МВФ Девід Хоулі зазначив, що перегляд валютного режиму 2012 року в рамках консультацій статті IV статуту Фонду був заморожений через невиконання українською стороною ряду вимог.

Тепер для отримання чергового траншу кредиту МВФ, Київ повинен виконати ці вимоги ― підняти тарифи на газ і теплопостачання. Раніше український прем'єр Микола Азаров заявляв, що вони не збираються «вимолювати» кредити у МВФ.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд — спеціалізована установа ООН, штаб-квартира якої розташований у Вашингтоні, надає кредити державам, які мають дефіцит платіжного балансу. Проте таку допомогу Фонд надає в разі виконання ряду умов і рекомендацій, спрямованих на стабілізацію ситуації в країні.

Останній (другий) транш кредиту stand-by Україна отримала 22 грудня 2010 року. Його розмір становив 1 млрд SDR, що еквівалентно $1,5 млрд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...