• Взяти іпотечний кредит під 3% поки нереально

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 16 травня 2012 року

Іпотечний кредит під 3% наразі недоступний, оскільки механізм його отримання ще не розроблений навіть на рівні держави.Про це заявив «Коментарям» представник Ощадбанку. «Механізм ще не розроблений. У нас немає жодних даних з цього кредиту, тому цей пакет поки не надається. Механізм кредитування не розроблений навіть на рівні держави», ― сказала оператор гарячої лінії Ощадбанку журналістам видання.

За словами ж міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолія Близнюка поки тільки цей банк, з 36 фінансових установ висловив бажання брати участь у програмі.

У цьому міністерстві також запевнили, що в найближчий четвер має відбутися нарада за участю чиновників обласних адміністрацій, банкірів і забудовників, зазначає джерело. На ньому мають «відпрацювати план» необхідних спільних дій.

У той же час на сайті профільного міністерства опубліковані умови отримання дешевого кредиту. Згідно з ним, громадянину України всього лише треба звернутися в один із 36-ти банків і подати необхідний пакет документів: довідку про перебування на квартирній черзі, довідку про склад сім'ї, заяву на кредит і ксерокопії паспорта та ІПН.

Ще вчора, за словами Анатолія Близнюка, повинна була початися реалізація програми іпотечного кредитування під 3% річних.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...