• Результати Євро-2012 будуть пророкувати український хряк і польська слониха

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 22 травня 2012 року
Слониха Чіта з Краківського зоопарку і 400-кілограмовий український хряк будуть передбачати результати матчів чемпіонату з футболу в Польщі та Україні.

Як повідомляє віце-президент Кракова Магдалена Срок в ефірі польського радіо RMF FM, у ці вихідні слониха успішно пройшла тест, влаштований їй адміністрацією Кракова і радіостанцією. Перевірили також і ослицю Катерину і папугу Жако. Усім «оракулам» запропонували вибрати їжу з двох чашок, на яких були наклеєні емблеми команд-учасниць.

І Чіта була єдина, хто вибрала бажаного переможця ― футбольний м'яч «Челсі». Таким чином, 33-річна слониха підтримає традицію, розпочату німецьким восьминогом Паулем на чемпіонаті Євро-2008.

Свого часу Пауль угадав результати 7 матчів збірної Німеччини і фінальну перемогу Іспанії. Тепер польські вболівальники сподіваються, що Чіта провістить перемогу їхній національній збірній команді «Челсі» 8 червня ― у матчі-відкритті турніру проти греків.

В Україні ж віщуном обраний хряк, вагою 380 кг. Він живе на фермі під Києвом, повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012». У дні футбольних матчів в українській столиці «добродушного оракула» помістять у власному будиночку на почесному місці офіційної фан-зони Києва. Тут він буде передбачати результат гри за допомогою двох тарілок з їжею, помічених прапорцями країн, що будуть грати.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...