• В «Укрпатенті» МВС проводить обшук

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 23 травня 2012 року

Головне слідче управління МВС порушило кримінальну справу проти держпідприємства «Український інститут промислової власності» («Укрпатент»). Зараз співробітники міліції на підставі суду проводять обшук у приміщеннях «Укрпатенту» за фактом привласнення бюджетних коштів.

Зокрема, слідчі МВС встановили, що в період 2009―2010 рр. керівництво «Укрпатенту» уклало ряд договорів оренди з бізнес-структурами. Останнім були виплачені кошти з держбюджету, повідомляє прес-служба МВС України.

Проте в держорганізації обшуки пов'язують з іншими причинами. Раніше, в січні цього року, трудовий колектив «Укрпатенту» направив Президенту України відкритого листа, в якому попередив, що вони готові розгорнути безстроковий страйк через те, що держсистема правової охорони інтелектуальної власності потрапила під загрозу знищення.

У посланні колектив також висловив невдоволення незаконним звільненням керівника «Укрпатенту» Алли Жарінової, її заступників і ряду фахівців, які виступали проти «планомірного знищення підприємства». Підписанти висловили недовіру голові Держслужби інтелектуальної власності Миколі Паладію, його заступникам, а також Юрію Петрову, який раніше виконував обов'язки директора «Укрпатенту».

Подібний лист було надіслано прем'єр-міністрові України Миколі Азарову та голові Верховної Ради Володимиру Литвину.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...