• Очільника Олімпійського комітету України спіймали на незаконній торгівлі квитками

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 23 травня 2012 року

Генеральний секретар Національного олімпійського комітету (НОК) України Володимир Геращенко був викритий у тіньовій торгівлі квитками на літні Олімпійські ігри в Лондоні.

Генсек НОК був запідозрений у спробі збуту близько 100 квитків на чорному ринку за ціною в кілька тисяч доларів за екземпляр. Це з'ясувалося після телефонної розмови, в якій британський репортер Бі-бі-сі видав себе за покупця. Після договору з Геращенко про незаконний продаж 100 квитків на Олімпіаду, підставний покупець зустрівся з очільником Олімпійського комітету в Лондоні.

Відразу ж після квиткового скандалу Геращенко був відсторонений від посади, повідомив президент українського НОКу Сергій Бубка. Він також заявив, що вже сьогодні прилетить в Україну для формування незалежної комісії з розслідування цієї ситуації.

У Великобританії «лівий» продаж квитків є кримінальним злочином, за який передбачено штраф до $30 тисяч. Проте генсек не вважає, що зробив щось протиправне. За його словами, ці квитки залишилися в нього після поширення серед чиновників, уболівальників і тренерів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...