ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Опозиція розгорнула мітинг біля ЦВК

Велика Епоха
Представники Об'єднаної опозиції «Батьківщина», партії «Удар» та ВО «Свобода» сьогодні розгорнули в Києві мітинг під стінами, де влаштувалася Центральна виборча комісія.

#img_gallery#Протестувальники вимагають від ЦВК встановити результати голосування та визнати перемогу кандидатів від партій опозиції на тих округах, де вона була підтверджена оригіналами протоколів ДВК, повідомляє Арсеній Яценюк на сайті «Фронту Змін». По решті одномандатних округів, де, за даними опозиції, були знищені протоколи або сфальсифіковані, вони вимагатимуть повторних виборів.

Мітинг звернений не тільки до ЦВК, але й до Президента України, як гаранта Конституції. Опозиціонери вимагають притягнути до кримінальної відповідальності всіх причетних до фальсифікації виборів.

«Ми вимагаємо від президента України Януковича та генерального прокурора негайно порушити кримінальні справи за фактами фальсифікацій виборчого процесу», ― пише у відкритій заяві Яценюк.

Лідери опозиції закликають людей не боятися і їхати до Києва, щоб захистити результати виборів і боротися за загальну перемогу.

Мітинг біля ЦВК буде тривати до вечора і після 18:00. Зараз Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок перебувають у голови ЦВК Шаповала, якому висувають свої вимоги.

За даними Об'єднаної опозиції, міліція зупиняє людей, які їдуть до Києва, щоб приєднатися до мітингу: переписує номери і не дає доїхати до столиці.