• Ураган «Сенді» у США та Канаді уніс життя 50 чоловік

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 31 жовтня 2012 року

Ураган «Сенді», який досяг свого піку на східному узбережжі США і Канади в понеділок увечері, відійшов, і в найближчі дні продовжить свій рух через штат Пенсільванія. Число жертв від стихії за останні два дні досягло 50 чоловік.

Інформація про жертви надходить зі штатів Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Меріленд, Кароліна, Коннектикут, Пенсільванія, Північна і Західна Вірджинія. У Канаді жертвою урагану стала мешканка Торонто — на неї впав зірваний вітром рекламний щит, повідомляє Reuters.

Деяким громадам у Нью-Йорку буде потрібно на відновлення від декількох днів до тижнів або навіть місяців. «Ураган Сенді покинув територію Нью-Йорка, але його наслідки будуть відчуватися ще досить довгий час. Це була буря безпрецедентних масштабів», ― сказав мер Нью-Йорка Майкл Блумберг у вівторок вранці, 30 жовтня, передає Велика Епоха.

За його словами, висота штормових хвиль була набагато вище попередніх максимумів і в деяких районах досягла 4 метрів, викликавши масштабні повені. Нині залишаються без електрики понад 2 млн жителів Нью-Йорка, включаючи сотні тисяч приїжджих. Понад 100 будинків зруйновані в результаті пожежі в північній частині міста в Breezy Point.

Генеральний директор Транспортного управління Нью-Йорка Йосип Лхота вчора на брифінгу заявив, що частина системи метро може бути відновлена вже сьогодні, але на повне відновлення знадобиться від 7 до 10 днів. Збитки від урагану «Сенді» влада оцінює на суму від $20 до $45 млрд.

Нагадаємо, минулого тижня «Сенді» прокотився по Кубі, Ямайці, Гаїті, Колумбії та Пуерто-Ріко. Жертвами урагану стали 110 осіб, включаючи в США і Канаді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...