• США назвали вибори в парламент України «кроком назад»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2012 року

Уряд США поділяє стурбованість ОБСЄ, ПАРЄ, Європарламенту та Парламентської асамблеї НАТО з приводу проведення парламентських виборів в Україні, назвавши їх «кроком назад у розвитку демократії».

Про це йдеться в опублікованій заяві офіційного представника держдепартаменту Марка Тонера, повідомляє «Фокус».

У Держдепартаменті зазначили, що під час проведення передвиборчої кампанії зафіксовані утиски опозиційних кандидатів, використовувалися адміністративні ресурси на користь висуванців правлячої партії і обмежувався доступ депутатів до ЗМІ.

У повідомленні також висловлюється стурбованість тим, що уряд звинувачують у фальсифікації підсумків волевиявлення українців, у шахрайстві виборчих комісій в день голосування. Вказується і на невідповідність між попередніми результатами ЦВК і паралельним підрахунком голосів у партіях.

Відзначимо, згідно з обробкою ЦВК 92,50% протоколів, за підсумками виборів, як і раніше лідирує Партія регіонів (31,08% голосів виборців), на другому місці ОО «Батьківщина» (24,78% голосів), на третє місце вирвалася партія Кличка «Удар» (13,61% голосів), на четверте місце опустилася КПУ (13,59% голосів) і на п'ятому місці тримається ВО «Свобода» (9,96% голосів).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...