• ОБСЄ: умови на виборах в Україні були нерівні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 жовтня 2012 року
У ході виборчої кампанії до Парламенту України міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) помітили порушення у виборчому процесі, що, на їхню думку, кинуло тінь на вибори.

Зокрема вони дорікнули українську владу в олігархізації ходу виборчого процесу, непрозорості передвиборної кампанії, зловживанні адміністративним ресурсом, недостатньому реагуванні на порушення в ході виборчої кампанії і відсутності збалансованого висвітлення в ЗМІ, повідомляє прес-центр організації.

«Враховуючи зловживання владою та надмірну роль грошей у цих виборах, здається, демократичний прогрес в Україні рухається в зворотному напрямку», ― підкреслено в сьогоднішній спільній заяві спостерігачів від ОБСЄ, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО і Европарламета.

Хоча, на думку ОБСЄ, день виборів у цілому пройшов спокійно і мирно, але в голосуванні та підрахунку голосів не вистачало прозорості. До того ж перед сесійні наради проходили в основному за зачиненими дверима, а на більшості відкритих зібрань не вистачало суті й змісту.
Підписатися:

Коментарі