ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Представників партії «Удар» знову побили

Велика Епоха
Активістів партії «УДАР» знову жорстоко побили прямо в агітаційних наметах, повідомляє прес-служба партії «УДАР».

Фото: klichko.org
Фото: klichko.org
У столиці інцидент стався в Святошинському районі (219 виборчому окрузі).

На молодого хлопця і жінку-пенсіонерку напала група з десяти осіб, повідомляє прес-центр. Вони зажадали згорнути агітаційну роботу і пригрозили розгромити намет. Потім молодики стали бити пенсіонерку по голові й обличчю. В результаті у жінки було знівечене обличчя і стався струс мозку. Хлопцю зламали ніс. Побиття припинилися тільки після того, як кияни викликали міліцію і «швидку допомогу».

У Маріуполі напад стався в 23-му мікрорайоні міста (57-й виборчий округ). Тут п'яний чоловік спортивної статури підійшов до агітаційного намету партії «УДАР». Він поводився вкрай агресивно. У відповідь на запропоновані агітаційні матеріали молодий чоловік викрикнув: «Забирайтеся з території регіоналів!» і вдарив агітатора в обличчя. Нападника затримали.

За даними обох пригод розпочаті слідства.

На переконання представників «УДАРу», це були замовні напади з метою залякати агітаторів партії та людей, щоб відвернути їх від активної допомоги у проведенні агітаційно-виборчої роботи «УДАРу».

Нагадаємо, днями раніше лідер партії Віталій Кличко заявив, що проти його кандидатів розпочався справжній терор. Під час виборчої кампанії зафіксовані численні випадки тиску на представників партії «УДАР». Зокрема, в Київській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Хмельницькій та Одеській областях.