• «Удар»: Проти кандидатів партії Кличка почався справжній терор

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 жовтня 2012 року
Проти кандидатів у депутати від партії Віталія Кличка «УДАР» розпочався справжній терор, заявляє прес-служба партії.

«Якщо раніше на нашу адресу лунали погрози і чинили адміністративний та психологічний тиск, то тепер почали застосовувати фізичну силу», ― наголошується в заяві партії з нагоди нападу на кандидата по 90-му одномандатному округу Романа Григоришина і його довірену особу Альону Пономаренко.

Висуванці Кличка заявляють, що не злякаються грубих методів тиску та залякування. Зараз Віталій Кличко використовує всі юридичні і правові засоби, щоб захистити своїх кандидатів.

Сьогодні вранці Віталій Кличко повинен був зустрітися з генеральним прокурором України Віктором Пшонкою. Тема розмови ― численні випадки тиску під час виборчої кампанії на представників партії «УДАР» у різних регіонах України. Зокрема, в Київській, Луганській, Запорізькій, Хмельницькій та Одеській областях.

Останній інцидент нападу стався вчора ввечері в Білій Церкві Київської області. Коли Роман Григоришин повертався на знімну квартиру з магазину, на нього напали двоє невідомих, які чекали його біля будинку. Вони жорстоко побили кандидата, вимагаючи відмовитися від участі у виборах. Григоришин був госпіталізований до лікарні у важкому стані. Нападники втекли.
Підписатися:

Коментарі