• У США стартували передвиборні дебати Обами з Ромні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 4 жовтня 2012 року
У США почалися передвиборчі дебати між президентом країни Бараком Обамою та його конкурентом від Республіканської партії Мітт Ромні. По закінченню полеміки, CNN оприлюднить підсумки опитування глядачів: хто з кандидатів лідирує.

Висуванці зустрінуться всього три рази. Вчора пройшла перша трансляція заходу. Зустріч відбулася в Денверському університеті. Тема полеміки була присвячена внутрішній політиці і економіці США, зокрема, розміру держборгу, оподаткуванню, реформуванню охорони здоров'я, передає The New York Times.

Першу перемогу здобув Ромні. За нього віддали свої голоси 67% опитаних, з них 58% вважають, що республіканець проявив себе як більш сильний лідер, а 61% відзначили, що Обама виступив гірше. В телефонному опитуванні взяли участь 430 американців.

Наступні дебати відбудуться 16 і 22 жовтня в Хемпстеді штату Нью-Йорк і Бока-Ратоні штату Флорида, відповідно.

Раніше, з 25 вересня по 1 жовтня, опитування проводила маркетингова група TNS Gallup AdFact. За її підсумками, за чинного керівника країни готові проголосувати 50% опитаних, за Ромні ― 44%. На 2 жовтня статистика Gallup показує: 49% ― за Обаму, 45% ― за Ромні.

Нагадаємо, 57 вибори президента США пройдуть у вівторок 6 листопада 2012 року. Інавгурація нового президента запланована на 20 січня 2013 року.
Підписатися:

Коментарі