• Експерт: Пенсійний фонд України переживає фінансовий крах

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 3 жовтня 2012 року
Пенсійний фонд опинився на межі фінансового краху: дефіцит Фонду збільшився на 8 млрд грн і становить 65 млрд грн. Такі показники озвучив провідний експерт Центру Разумкова Павло Розенко вчора в ефірі «5 каналу».

Розенко звертає увагу, що через рік після того, як пенсійна реформа, вступила в дію, дотація разом з дефіцитом бюджету Пенсійного фонду становлять 65 млрд грн. У минулому році це було 57 млрд грн, зазначає експерт.

«Дефіцит бюджету не тільки не зменшився, як обіцяв уряд, а навпаки збільшився на 8 млрд. Насправді, Пенсійний фонд зараз перебуває на стадії фінансового краху, і уряд не вживає ніяких заходів, аби якось скоротити цей дефіцит», — заявив Розенко.

Експерт підкреслив, що колапс Пенсійного фонду відбувається саме через пенсійну реформу, яку так активно впроваджував уряд, обманюючи все суспільство.

У той же час Пенсійний Фонд публікує свої дані. Так, за перше півріччя в центральний орган виконавчої влади з управління соціальною системою надійшло з усіх джерел фінансування 106,3 млрд грн. У минулому році за відповідний період ця цифра становила 75,8 млрд грн. Таким чином, планові показники виконано на 101,7%, говориться в прес-релізі Пенсійного фонду від 24 липня 2012 року.
Підписатися:

Коментарі