• Міліція затримала чоловіка, який «мінував» залізничний вокзал Києва

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 1 жовтня 2012 року

Транспортна столична міліція вчора затримала жителя Івано-Франківської області, який 29 вересня по телефону завідомо неправдиво повідомив про мінування залізничного вокзалу в Києві, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Після затримання зловмисник, який перебував у Києві на заробітках, написав явку з повинною, зізнавшись у скоєнні злочину.

Стосовно нього прокуратура України порушила кримінальну справу за статтею за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Зараз розглядається питання про його арешт, а також встановлюється причетність заробітчанина ще до п'яти неправдивих повідомлень про мінування Київського залізничного вокзалу: 18, 21, 22, 26 і 27 вересня.

Як наголошується в прокуратурі, в минулому році житель Івано-Франківщини вже був засуджений за брехливий дзвінок про мінування станції метро «Житомирська» у столиці України, за що отримав умовне покарання.

Згідно з Кримінальним кодексом України, за повторне вчинення подібного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від чотирьох до восьми років.

Відзначимо, кожного разу після помилкових дзвінків, співробітники правоохоронних органів оточували територію ж/д вокзалу і евакуйовували з небезпечної зони всіх людей. Міліція, у свою чергу, проводила оперативно-розшукові заходи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...