ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ймовірного автора ролика «Невинність мусульман» позбавили права звільнення під заставу

Велика Епоха
Федеральний суд Лос-Анджелесу минулої ночі залишив під арештом ймовірного автора резонансного фільму «Невинність мусульман» Накула Басілі Накулу, позбавивши його права бути звільненим під заставу.

Федеральний суд Лос-Анджелеса позбавив Накула Басілі Накулу права звільнення під заставу. Фото: ROBYN BECK / AFP / GettyImages
Федеральний суд Лос-Анджелеса позбавив Накула Басілі Накулу права звільнення під заставу. Фото: ROBYN BECK / AFP / GettyImages
Суд побоюється, що підозрюваний може спробувати втекти з США, щоб сховатися від правосуддя, передає AP.

Накула був заарештований 27 вересня в Каліфорнії за підозрою, що він є продюсером стрічки. Співавтор «Невинності мусульман» Джозеф Назралла стверджує, що це саме Накула в липні цього року під ніком «Сем Бесіл» завантажив на YouTube відеоролик, який образив послідовників ісламу.

Джозеф Назралла також заявив, що Накула змонтував ролик самостійно, без відома інших, додав у нього діалоги, які ображали пророка Мухаммеда. Актриса Сінді Лі Гарсіа, яка зіграла роль у скандальному фільмі, навіть подала позов проти нього за обман.

За словами актриси, спочатку фільм замислювався як пригодницький і називався «Воїн пустелі». У ньому не було сюжетів про пророка Мухаммеда.

Нагадаємо, фільм «Невинність мусульман» був викладений в інтернеті в день 11-ї річниці теракту 11 вересня в Нью-Йорку, після чого викликав в арабському світі хвилю протестів, які потягли за собою загибель людей. Зокрема, в Лівії були вбиті четверо американських дипломатів.

Як відзначають у ЗМІ, можливо, автору «Безвинності мусульман» в тюрмі буде спокійніше, оскільки минулого тижня влада Пакистану оголосила нагороду в $100 тис. за вбивство творця «антиісламського, екстремістського фільму».