• В Росії побудуть Діснейленд біля Чорного моря

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 26 вересня 2012 року
Влада Анапи планує звести в місті тематичний дитячий парк «6 континентів» — аналог американського і європейського Діснейленду, повідомляє INFOMSK.

Фахівці впевнені, що такий розважальний комплекс позитивно позначиться на економіці і бюджеті Анапського району, оскільки на пляжах Чорного моря постійно зростає кількість туристів, які приїжджають сюди на відпочинок як влітку, так і в оксамитовий сезон, аж до листопада. Проте влада скептично налаштована з приводу будівництва «російського Діснейленду» і сумнівається, що дитячий парк привабить достатню кількість туристів.

Проект парку «6 континентів» був представлений на міжнародному економічному форумі «Сочі-2014». Попередня вартість «російського Діснейленду» становить 2,8 млрд руб. Всього на форумі «Сочі-2014» Анапа представила 26 проектів, загальна сума яких — 127 млрд рублів.

Про те, щоб створити дитячий парк розваг, раніше говорив і мер Москви Сергій Собянін. Він збирається реалізувати проект, який ще в 60-х роках хотів здійснити Микита Хрущов — дитячий парк в московському районі Мневники, в Природно-історичному парку «Москворецький». НІіПІ Генплану підготував ряд проектів будівництва цього «Парку чудес» вартістю 3,5 млрд руб., однак вони були припинені, як повідомляла щоденна ділова газета РБК.

Як відомо, перший Діснейленд відкрився 17 липня 1955 року в місті Анахаймі, США. У цьому парку розваг Уолт Дісней відтворив світ казок і мультфільмів, де і діти, і дорослі можуть добре провести свій час. «Парк Діснейленд» складається з 8 «країн», де розташовані різні ресторани, магазини і атракціони.
Підписатися:

Коментарі