• Віталій Кличко більше не боксуватиме?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 24 вересня 2012 року
Слова Віталія Кличко, сказані ним сьогодні в Донецьку, зрозуміли невірно: на своїй боксерській кар'єрі спортсмен не ставить крапку. В той же час 41-річний лідер партії «Удар» з усією головою поринув у політику.

«Я не обмінював спортивну кар'єру. Ті цілі, які я ставив перед собою в спорті, ― досяг. Я дуже радий, що ми з братом змогли вписати нові рядки в історію професійного боксу. Радий, що ми ставили перед собою фантастичні завдання і їх реалізовували. На сьогоднішній день я ставлю нові цілі ― жити в європейській сучасній країні», ― сказав він на прес-конференції.

Наостанок Кличко сказав: «Всім любителям боксу хочу сказати, що ще не раз підніметься національний прапор України, і не раз прозвучить український гімн, коли на ринг вийде Володимир Кличко». Саме ці слова невірно зрозуміли журналісти.

Нагадаємо, останній, 47-й бій на рахунку Віталія Кличка, відбувся 8 вересня цього року, в якому український боксер відправив у технічний нокаут Мануеля Чара, німця сирійського походження.

Нині Віталій Кличко бере участь в передвиборчих пе6регонах до Верховної Ради України. Вибори відбудуться 28 жовтня 2012 року.
Підписатися:

Коментарі