• Малозабезпеченим киянам незабаром виплатять матеріальну допомогу

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 18 вересня 2012 року

Близько третини мільйона малозабезпечених киян отримають матеріальну допомогу, починаючи з 24 вересня у зв'язку зі святкуванням Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, повідомляє прес-служба КМДА.

 Велика ЕпохаАдресна допомога буде виплачуватися за допомогою банківських рахунків пенсіонерів та одержувачів пенсій або в поштових відділеннях Києва.

Зокрема, члени сімей загиблих в Афганістані отримають одноразову адресну допомогу розміром 500 гривень.

По 300 гривень отримають багатодітні та малозабезпечені сім'ї, одержувачі пенсійних виплат на дітей-сиріт, опікуни, ветерани підпільно-партизанського руху, сім'ї військовослужбовців, які померли в мирний час, коли проходили строкову службу.

200 гривень дістанеться дітям з інвалідністю та інвалідам з дитинства, інвалідам I групи, розмір пенсій яких не перевищує 1,4 тис. грн, а також малозабезпеченим, які проживають з інвалідами I або II групи через психічний розлад. Також таку допомогу видадуть і на дітей, чиї батьки не платять аліменти.

Крім того, по 100 гривень виплатять інвалідам II групи, безробітним інвалідам III групи та безробітним пенсіонерам, у яких розмір пенсій не вище 900 гривень. 100 гривень отримають і батьки, які всиновили дитину.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...